PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Na stanicu 16, 010 09 Žilina - Bytčica | Otváracie hodiny predajne Bytčica: Po - Pi 7.00 - 15.30 Telefón: +421 917 221 125 | Otváracie hodiny predajne centrum: Po - Pi 8:00 - 16:30, Obedná prestávka 12:00 - 12:30 So: 9:00 - 12:00 Telefón: +421 918 678 636| E-mail: eshop@zigo1.sk |

Kategórie

Načítať košík

Tričká

Tričká pre všetkých! V našom výbere tričiek vám ponúkame modely do každého ročného obdobia. Nájdete tam pracovné tričká do zamestnania ale aj tričká vhodné na turistiku či voľný čas.

Správny výber materiálu je dôležitý! Od najpredávanejšej 100% bavlny až po zmesové materiály.

Bavlna - je zárukou jemného a pohodlného nosenia. Bavlna je silný, odolný a trvanlivý materiál, ktorý sa ľahko udržuje a je veľmi vzdušný. Vhodný aj na teplé letné dni. (produkty tu)

Elastán - ide o syntetické vlákno, ktoré je vysoko pružné. Dodáva pružnosť pracovným odevom ale aj odevom ktoré si obliekame cez bežný deň. Odevy, ktorých materiál obsahuje elastán lepšie držia svoj tvar a majú nižší sklon ku krčivosti. (produkty tu)

Polyester - ide o umelý materiál. K pozitívnym vlastnostiam tohto materiálu patrí vysoká odolnosť na svetle a malá navĺhavosť. Tričká ktoré sú z polyesterového materiálu často poznáme ako funkčné a rýchloschnúce. Medzi najnovšie patrí aj Recyklovaný polyester ktorý je šetrnejší k životnému prostrediu (produkty tu).

Merino vlna - materiál vyrobený z vlny oviec "Merino" chovaných na farmách. Je to 100% obnoviteľný prírodný materiál. Merino vlna je veľmi priedušná a reguluje teplo lepšie ako syntetické materiály. Tento materiál ma antibakteriálne vlastnosti a teda vďaka prírodnému lanolínu nedochádza k tak rýchlemu množeniu baktérii. Zaujímavosťou tohto materiálu je nehorlavosť, čo môžete oceniť pri vykonávaní pracovnej činnosti v zamestnaní či pri opekaní v prírode. (produkty tu)

V našej ponuke nájdete pracovné tričká od značiek Malfini (Adler), Payper (Industrial Wear), CXS, Repre a mnoho ďalších..

Chcete si dať urobiť tričko so svojím logom, nápisom alebo obrázkom? (Kliknite tu)

 

Zoradiť podľa
Výsledok 1 - 60 z 244
Strana 1 z 5
                                                       
 
 
 
 
Strana 1 z 5