PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Na stanicu 16, 010 09 Žilina - Bytčica | Otváracie hodiny predajne Bytčica: Po - Pi 7.00 - 15.30 Telefón: +421 917 221 125 | Otváracie hodiny predajne centrum: Po - Pi 8:00 - 16:30, Obedná prestávka 12:00 - 12:30 So: 9:00 - 12:00 Telefón: +421 918 678 636| E-mail: eshop@zigo1.sk |

Kategórie

Načítať košík

Blog

Užite si prácu naplno! Nechajte sa očariť kolekciou ZIGO STRETCH, ktorá sa vyrába v našej chránenej dielni v Žiline.

Pred pár rokmi sme začínali ako malá firma a už sme 20 rokov na trhu s OOPP (osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami). Máme bohaté skúsenosti a vieme sa v oblasti bezpečnosti pohybovať. Dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Viete, ktoré profesie sa u nás dokážu kvalitne obliecť a obuť?

Základom nášho skladu je dynamické prijatie či uskladnenie pracovných odevov, pracovnej obuvi, pracovných rukavícrôznych ďalších ochranných pomôcok a následné vychystanie skladových zásob pre konečného zákazníka.

Ak hľadáte predajňu so širokým portfóliom pracovných odevov, pracovnej obuvi, pracovných rukavíc či pracovných pomôcok a doplnkov, navštívte naše kamenné predajne v Bytčici na adrese Na stanicu 16 alebo v centre Žiliny na ulici Komenského (oproti Alze)

Sme radi, že si naša firma s pracovnými odevmi v posledných rokoch aj napriek situácii s koronou nachádza stále nových a nových zákazníkov. Práve vďaka spokojnosti našich zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú sme otvorili ďalšiu predajňu v centre Žiliny. Od júna 2022 nás teda nájdete nielen v Bytčici, ale už aj v centre na Komenského oproti Alze.

Už ste počuli o chránených dielňach? Sú to pracoviská, kde sú zamestnaní ľudia so zdravotným postihnutím, ktorí nie sú schopní nájsť si zamestnanie na otvorenom trhu práce. Už niekoľko rokov máme v rámci našej firmy zriadenú chránenú dielňu, kde sú prostredie i podmienky prispôsobené na to, aby sme mohli zamestnávať aj ľudí so ZŤP.

Vážime si našich zdravotníkov

V posledných mesiacoch si čoraz viac všímame dôležitosť našich zdravotníkov. Sú tu a pomáhajú nám v tých najťažších chvíľach. Aj skrz koronu si uvedomujeme, že naše zdravie a bezpečnosť sú dôležité. O to viac treba chrániť zdravie a bezpečnosť našich sanitárov, sestier a doktorov. Preto sa aj my snažíme do tohoto sektoru prinášať kvalitné oblečenie a pomôcky, aby naši zdravotníci mali najväčší možný komfort pri tejto dôležitej práci.

História našej firmy sa začala písať niekedy okolo roku 2002-2003, keď súčasný majiteľ Jozef Zigo začal distribuovať pracovné rukovice miestnym firmám. Postupom času táto aktivita nabrala podnikateľský charakter no a teraz má firma 20 rokov, 40 zamestnancov a ročne má tržby cez 4 mil. €. Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným službám sa nám podarilo presadiť na trhu a v súčasnosti patríme medzi najväčšie a najúspešnejšie slovenské firmy podnikajúce v odvetví OOPP. Našou víziou je dodávať kvalitné a moderné pracovné ochranné pomôcky v rozumnej cene a v čo najkratšom čase, pričom sa chceme podieľať na tom, aby vaša práca bola komfortnejšia a bezpečnejšia.

Veríme, že sa nám to darí a že i naďalej budeme spolu s vami rásť.