PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Na stanicu 16, 010 09 Žilina - Bytčica | Otváracie hodiny predajne Bytčica: Po - Pi 7.00 - 15.30 Telefón: +421 917 221 125 | Otváracie hodiny predajne centrum: Po - Pi 8:00 - 16:30 So: 9:00 - 12:00 Telefón: +421 918 678 636| E-mail: eshop@zigo1.sk |

Kategórie

Načítať košík

Blog

Kvalitne vykonaná práca si vyžaduje aj kvalifikovaných odborníkov, kvalitné materiály a v neposlednom rade aj kvalitné pracovné oblečenie, pomôcky a tiež vybavenie. My sme už skoro 20 rokov na trhu a neustále sa zlepšujeme, aby naše pracovné odevy, bezpečnostná obuv a rôzne pracovné pomôcky pomáhali aj v tých najnáročnejších podmienkach. Neveríte?

Pred pár rokmi sme začínali ako malá firma a už sme skoro 20 rokov na trhu s OOPP (osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami). Máme bohaté skúsenosti a vieme sa v oblasti bezpečnosti pohybovať. Dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Viete, ktoré profesie sa u nás dokážu kvalitne obliecť a obuť?

Sme radi, že si naša firma s pracovnými odevmi v posledných rokoch aj napriek situácii s koronou nachádza stále nových a nových zákazníkov. Práve vďaka spokojnosti našich zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú sme otvorili ďalšiu predajňu v centre Žiliny. Od júna 2022 nás teda nájdete nielen v Bytčici, ale už aj v centre na Komenského oproti Alze.

Už ste počuli o chránených dielňach? Sú to pracoviská, kde sú zamestnaní ľudia so zdravotným postihnutím, ktorí nie sú schopní nájsť si zamestnanie na otvorenom trhu práce. Už niekoľko rokov máme v rámci našej firmy zriadenú chránenú dielňu, kde sú prostredie i podmienky prispôsobené na to, aby sme mohli zamestnávať aj ľudí so ZŤP.

Vážime si našich zdravotníkov

V posledných mesiacoch si čoraz viac všímame dôležitosť našich zdravotníkov. Sú tu a pomáhajú nám v tých najťažších chvíľach. Aj skrz koronu si uvedomujeme, že naše zdravie a bezpečnosť sú dôležité. O to viac treba chrániť zdravie a bezpečnosť našich sanitárov, sestier a doktorov. Preto sa aj my snažíme do tohoto sektoru prinášať kvalitné oblečenie a pomôcky, aby naši zdravotníci mali najväčší možný komfort pri tejto dôležitej práci.

História našej firmy sa začala písať niekedy okolo roku xy, keď... (doplniť text, text, text...)

Teraz má firma skoro 15 rokov, 40 zamestnancov s ročným obratom 4 mil. €. Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným službám sa nám podarilo presadiť na trhu a v súčasnosti patríme medzi najväčšie a najúspešnejšie slovenské firmy podnikajúce v odvetví OOPP. Našou víziou je dodávať kvalitné a moderné pracovné ochranné pomôcky v rozumnej cene a v čo najkratšom čase, pričom sa chceme podieľať na tom, aby vaša práca bola komfortnejšia a bezpečnejšia.